14.9 C
Karabük
14 Mayıs 2021 Cuma

MHP'li Rafet Vergili AKP'li mi olacak

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Karabük ziyaretinde Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etmesi ve miting alanında Rafet Vergili’nin Erdoğan için söyledikleri Karabüklülerin yoğun eleştirisine neden oldu.

Rafet Vergili akşam saatlerinde Facebook sayfasında eleştirilere cevap verdi, işte Vergili’nin açıklaması;

Değerli Hemşehrilerim
Burada Sayın Cumhurbaşkanımızın belediyemizi ziyaretleriyle ilgili yorumlar yapıyorsunuz. Üzülerek ifade etmem gerekir ki bazılarına katılmam mümkün değil
Ben, Karabük Halkının seçtiği belediye başkanı olarak, öncelikle bu halk adına, sonra da şahsım adına bu millet tarafından seçilen Sayın Cumhurbaşkanımızı misafir ettim ve ağırladım.
Biz bu göreve seçildiğimiz ilk gün şunu söyledik; ”Elbette bizim bir partimiz ve siyasi görüşümüz var, ancak bu koltukta tüm Karabük Halkına hizmet etmek için oturacağız, herkese eşit mesafede olacağız”
Biz bu uygulamayı yalnız Sayın Cumhurbaşkanımıza yapmayız. Sayın Başbakanımızı da, Sayın Genel Başkanımızı da, Sayın Kılıçdaroğlu’nu da aynı şekilde ağırlar, onlardan Karabük’ün beklediği hizmetleri ve destekleri almanın mücadelesini veririz. Zaten ailemizden aldığımız terbiye, bizlere aşılanan Türk-İslam ahlak ve şuuru da bunu emreder.
Bu vesile ile Sayın Cumhurbaşkanımızdan Karabük adına arz ettiğimiz yatırımlar konusunda kendilerinden gerekli desteği aldığımızı ve kendisiyle birlikte belediyemizi ziyaret eden kurmaylarına gerekli talimatları verdiklerini de bilgilerinize arz ederim. Takdir Karabük Halkının….

2248

SON HABERLER

- Advertisement -
Karabük
açık
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
65 %
0.5kmh
0 %
Cum
29 °
Cts
28 °
Paz
24 °
Pts
22 °
Sal
20 °
3,611BeğenenlerBeğen
1,112TakipçilerTakip Et
1,150AbonelerAbone

DİĞER HABERLER