Atilla Karaarslan
GÜNLÜKSİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMKARABÜK HAVA KALİTESİFOTO-GALERİVİDEOŞÜKRÜ KARAARSLANKÜNYEİLETİŞİM
Benay Güleç için yardım edin

Benay Güleç için yardım edin30.11.2015 - 11:10 3 - 13433

Doğuştan omurga eğriliği ve kemik erimesi nedeniyle ameliyat olan 16 yaşındaki Karabüklü Benay Güleç 60 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

30 Eylül 2015'te Ankara Ulus Devlet Hastanesi'nde Skolyoz ameliyatı yapılan Benay Güleç emboli sonucu yoğun bakım ünitesinde yaşama tutunmaya çalışıyor.

BABA AHMET GÜLEÇ; "ÇARESİZİM!.."

Yenişehir Mahallesi'ndeki bir apartmanda kalorifercilik ve kapıcılık yapan baba Ahmet Güleç emekli olduktan sonra inşaatlarda işçi olarak çalışmaya başlamış.
Kızının her geçen gün dayanılmaz ağrılarının artması sonucu, "Tedavi için Ankara'da gitmedik doktor, gitmedik hastane kalmadı en son Ulus Devlet Hastanesi'nde 30 Eylül'de ameliyat oldu fakat hala yoğun bakımdan çıkamadı 60 gündür Ankara'da bekliyoruz" dedi.

Kızının Ankara'da ameliyat olması için inşaat işçiliğinden ayrılmak zorunda kaldığını söyleyen  baba Güleç; "Bankaya olan borcumdan dolayı her ay 1.100 TL olan emekli maaşımdan 700 TL kesiliyor, 400 TL ev kiram var bilmiyorum ne yapacağım çaresizim" dedi.

Esentepe Mahallesinde oturan Güleç ailesine yakınları ve komşuları yardım ediyor.

Ayrıca önceki adı Karabük Ticaret Lisesi olan Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi öğrencileri son sınıf öğrencisi Benay Güleç için okul harçlıklarını toplayıp maddi destek vermeye çalışıyorlar.

YARDIM ETMEK İSTEYENLER
Ahmet Güleç'e
0 536 712 00 16
telefonundan ulaşabilir

SKOLYOZ NEDİR?
Skolyoz, omurganın göğüs veya bel bölgelerinde görülebilen, yana doğru eğriliğidir.

Hastalık kız çocuklarında çok daha sık görülür. Özellikle 30 dereceyi geçen skolyozlar adolesan kızlarda erkeklere oranla on kat fazla görülmektedir.
 Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

Toplam: | gösteriliyor:

Oca

07

2014

2848
image
El yazması Altın varaklı Kurân-ı Kerimler nerede diye sormuştuk. İki haftadır bu paha biçilemez değerli kutsal emanetlerin izini sürmeye başladık. Aradan uzun zaman geçmiş neden...
BU HABERLERİ OKUDUNUZ MU?
ÇOK OKUNANLAR
 
3Nisan.com
SON YORUMLANANLAR
avatar Bu yazi Serdar ...
Uyan baba uyan!
avatar Toplumun bilinçlendirilmesi, toplum ...
Postacı yine Marzinc tebligatı getirdi ama...
avatar Atilla bey bu ...
Karabüklüler Marzinc'e HAYIR dedi
avatar Abi... Baba. Yarısıdır. ...
Babalar Günü Kutlu Olsun
 
cron