Atilla Karaarslan
GÜNLÜKSİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMKARABÜK HAVA KALİTESİFOTO-GALERİVİDEOŞÜKRÜ KARAARSLANKÜNYEİLETİŞİM
Osman Natıroğlu vefat etti

Osman Natıroğlu vefat etti16.01.2017 - 12:28 1 - 1628

Karabük'ün siyaset, cemiyet ve iş dünyasının renkli simalarından Osman Natıroğlu geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Osman Natıroğlu'nun Muğla Bodrum'da yaşayan asker arkadaşının cenaze törenine katıldığı ve dönüşte kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

ADD BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN GEÇEN HAFTA İSTİFA ETTİ

2016 yılı Şubat ayında gerçekleştirilen 11. Olağan Genel Kurul toplantısı ile Atatürkçü Düşünce Derneği  (ADD) Karabük Şube Başkanlığı görevine seçilen iş adamı Osman Natıroğlu görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.

Natıroğlu yaptığı açıklamada; “Görevlerimi yeterince yerine getiremediğim ve arkadaşlarımıza daha sağlıklı çalışma ortamı tesis etmek için Başkanlıktan istifa etmek suretiyle ayrıldım” dedi.

ADD’de Yönetim Kurulu üyesi olarak yer almaya devam edeceğini kaydeden Osman Natıroğlu yaptığı açıklamada “29 Ekim’de Karabük Valiliği tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunmamız engellendi. Cumhuriyet kentinde, Cumhuriyet bayramında, Cumhuriyetin kurucularına eğer bir teşekkür çiçeği sunamayacaksak neyi nasıl anlatacağız. Dolayısıyla bu ve buna benzer ortamlarda yönetim etmenin bir anlamı kalmıyor. Sorumluluklarımızı yerine getirememiş olmanın sorumluluğu hareket ettim ve Başkanlık görevimden affımı istedim” şeklinde konuştu.Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

Toplam: | gösteriliyor:

Tem

04

2016

2776
image
Haber başlığını görenler, fesli tarihçi (!) Kadir Mısırlıoğlu'nun saçmalaması misali, şimdi bu ne demek oluyor diyecektir. Fesli tarihçi (!) Mısırlıoğlu'nun ne söylediğini/saçmaladığını televizyonda izlemeyen, haber sitelerinde...
BU HABERLERİ OKUDUNUZ MU?
ÇOK OKUNANLAR
 
3Nisan.com
SON YORUMLANANLAR
avatar Toplumun bilinçlendirilmesi, toplum ...
Postacı yine Marzinc tebligatı getirdi ama...
avatar Atilla bey bu ...
Karabüklüler Marzinc'e HAYIR dedi
avatar Abi... Baba. Yarısıdır. ...
Babalar Günü Kutlu Olsun
avatar mrb. kolay gelsin.kargo ile ...
Eskipazar'ın Kösüre Taşı
 
cron