Atilla Karaarslan
GÜNLÜKSİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMKARABÜK HAVA KALİTESİFOTO-GALERİVİDEOŞÜKRÜ KARAARSLANKÜNYEİLETİŞİM
Osman Natıroğlu vefat etti

Osman Natıroğlu vefat etti16.01.2017 - 12:28 1 - 1560

Karabük'ün siyaset, cemiyet ve iş dünyasının renkli simalarından Osman Natıroğlu geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Osman Natıroğlu'nun Muğla Bodrum'da yaşayan asker arkadaşının cenaze törenine katıldığı ve dönüşte kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

ADD BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN GEÇEN HAFTA İSTİFA ETTİ

2016 yılı Şubat ayında gerçekleştirilen 11. Olağan Genel Kurul toplantısı ile Atatürkçü Düşünce Derneği  (ADD) Karabük Şube Başkanlığı görevine seçilen iş adamı Osman Natıroğlu görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.

Natıroğlu yaptığı açıklamada; “Görevlerimi yeterince yerine getiremediğim ve arkadaşlarımıza daha sağlıklı çalışma ortamı tesis etmek için Başkanlıktan istifa etmek suretiyle ayrıldım” dedi.

ADD’de Yönetim Kurulu üyesi olarak yer almaya devam edeceğini kaydeden Osman Natıroğlu yaptığı açıklamada “29 Ekim’de Karabük Valiliği tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunmamız engellendi. Cumhuriyet kentinde, Cumhuriyet bayramında, Cumhuriyetin kurucularına eğer bir teşekkür çiçeği sunamayacaksak neyi nasıl anlatacağız. Dolayısıyla bu ve buna benzer ortamlarda yönetim etmenin bir anlamı kalmıyor. Sorumluluklarımızı yerine getirememiş olmanın sorumluluğu hareket ettim ve Başkanlık görevimden affımı istedim” şeklinde konuştu.Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

Toplam: | gösteriliyor:

Eki

29

2014

3010
image
Karabük Demir Çelik Fabrikaları kurulduktan sonra çalışanlar için yapılan sosyal binalar ile birlikte sosyal tesisler yapılmış ve bu tesisler yıllarca çalışanlara ve Karabüklülere hizmet vermiştir....
BU HABERLERİ OKUDUNUZ MU?
ÇOK OKUNANLAR
 
3Nisan.com
SON YORUMLANANLAR
avatar Atilla bey bu ...
Karabüklüler Marzinc'e HAYIR dedi
avatar Abi... Baba. Yarısıdır. ...
Babalar Günü Kutlu Olsun
avatar mrb. kolay gelsin.kargo ile ...
Eskipazar'ın Kösüre Taşı
avatar Mütevazilikte tavan yapmış ...
En Kral Arkadaşım HBK
avatar Abi Merhaba, Hasan abinin ...
En Kral Arkadaşım HBK
 
cron