Atilla Karaarslan
GÜNLÜKSİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMKARABÜK HAVA KALİTESİFOTO-GALERİVİDEOŞÜKRÜ KARAARSLANKÜNYEİLETİŞİM

Zorunlu açıklama

Zorunlu açıklama


27.05.2013 - 20:58 1 - 1618

Yazdığı yazılarla şahsım ve Karabük Gazeteciler Cemiyeti hakkında yalan ve mesnetsiz suçlamalarla karalamaya, hakaret etmeye çalışan bir şahıs var... Zamanında mesleğin özellikle "Önce insan sonra, gazeteci ol" prensiplerini öğretmeye çalıştığım, ısrarla iyi niyetli olması için uğraş verdiğim bir şahıs, son zamanlarda yaşadığı akıl tutulmasından olsa gerek, sürekli iftira, hakaret ve karalamaya devam etmektedir.

Art niyetli zihniyetlerin bir parçası olan; "Yıkamıyorsan itibarsızlaştırma yöntemlerini uygula" taktiğini uyguluyor. Bir akıl tutulmasının kaynağında hırs, hiddet ve düşmanlık yatar. Yaptığın iyiliklere rağmen bu şekilde davranış bozukluğu ve ruh halindeki kişiler için yapılacak tek şey benim kitabımda sadece "Allah'a havale etmektir..."
Karabük Gazeteciler Cemiyeti lokal binasını kapattığım iddia ediliyor. YALAN !..
Önce şunun bilinmesi gerek, KGC'nin bir lokal binası bulunmamaktadır. Ve lokal binası için gerekli tüm girişimleri yaptık, en kısa zamanda meslektaşlarımız için güzel bir lokal binasına kavuşturulacaktır. Rahmetli Metin Türker tarafından KGC'ye tahsis edilen ve idarehane olarak kullandığımız yer mevcut bulunmaktadır.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu ile ilgili suçlama ise resmen YALAN VE İFTİRADIR !..
TGF'nin mevcut yönetimi tarafından, usulsüz ve hukuksuz bir uygulamayla sadece KGC değil birçok cemiyet üyelikten çıkartılmıştır. Hak arama ve haksızlığa karşı yapılan mücadele ne zaman ahlaksızlık olmuştur?
Bizim meslekte maalesef bazı şahıslar menfaat uğruna vicdansızca ve acımasızca her şeyi kullanarak, çıkar için kişi veya kurumlara iftira atmak veya herhangi bir şekilde zor durumda bırakmak için her türlü yolu denemektedir.
Yine bir iftira, yine bir yalan daha "Muhalif olan kişileri üyelikten ihraç edip çaycıyı, işçiyi, dişçiyi üye yapmakla" itham ediliyorum. YALAN !..
KGC'ye üye olabilme yasalar çerçevesindedir, yeni üye kayıt işlemleri yapılmış ve bu yeni üye kayıt güncellemesinin yapılacağı günler öncesi Karabük'teki her gazetede ilan edilmiştir. Bahse konu ajans temsilcilerine üye formları bizzat gönderilmiş fakat üye olmayacaklarını belirtmişlerdir.

Ayrıca şahsım ve şirketim hakkında yazılan çirkin mesnetsiz hakaretlerle ilgili olarak yasal yollara başvurma hakkım mahfuz kalmak kaydıyla, bu çirkin, iftira, hakaret ve yalanları yazan şahsı Karabüklülere havale ediyorum.

Atilla KaraarslanYorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

Toplam: | gösteriliyor:

DAHA ÖNCEKİ GÜNLÜK YAZILARIMDAN

Oca

11

2016

2553
image
Alın teriyle helalinden para kazanmak, evine ekmek getirmek, çocuklarının rızkını kazanmak için mücadele edersin. Çalışırsın, çabalarsın ve en nihayetinde bir gün kalp artık dayanmaz.Tıkanır ve...
BU HABERLERİ OKUDUNUZ MU?
ÇOK OKUNANLAR
 
3Nisan.com
SON YORUMLANANLAR
avatar Mütevazilikte tavan yapmış ...
En Kral Arkadaşım HBK
avatar Abi Merhaba, Hasan abinin ...
En Kral Arkadaşım HBK
avatar Ruhun şad olsun ...
En Kral Arkadaşım HBK
avatar Kenan Evren de ...
Yanlış yerde provokasyon
avatar Sahip çıkılmayan bütün ...
Orda bir köy var uzakta: GÜNEŞLİ
 
cron