Atilla Karaarslan
GÜNLÜKSİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMKARABÜK HAVA KALİTESİFOTO-GALERİVİDEOŞÜKRÜ KARAARSLANKÜNYEİLETİŞİM

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır


28.04.2014 - 20:17 1 - 3221

Bugün Eskipazar'daydım, Eskipazar'ın girişine 2010 yılında zamanın TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'in temelini attığı ve Orman Genel Müdürlüğü tarafından yapılan Kent Orman'da gördüklerim karşısında dehşete düştüm. Türk Edebiyatının vatanseverlik şiirleri ile en tanınmış şairlerinden Mithat Cemal Kuntay'ın yazdığı “On Beş Yılı Karşılarken” adlı şiirinin sonunda yer alan insanların hafızasına kazınan şu beyit aklıma geldi;

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

Yetkililere sesleniyorum, yağmur, güneş ve rüzgardan yıpranan Eskipazar Kent Orman'daki Türk Bayrağı en kısa zamanda yenisi ile değiştirilmelidir.

Sayın yetkililer; seçim öncesi ekranlarda yayınlanan o "BAYRAK" reklamını hatırladıysanız, lütfen en kısa zamanda gereğini yerine getiriniz.

Ayrıca Eskipazar Kent Orman'da gördüğüm diğer yürek parçalayıcı görüntüler için TIKLAYINIZ...Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

avatar Mithat UYANIK-ESKİPAZAR
Sayın Atilla bey yukarıdaki yazınıza konu olan bayrak şu an yerinden alınmış yeniside konmamış. Duyarlı ilginize teşekkür eder selam ve saygılarımı arz ederim.
13/05/2014 16:56:29
avatar Mithat UYANIK-ESKİPAZAR
Sayın Atilla Karaarslan bey Eskipazar gibi adı Sanal olarak Marka Şehire ilginizden dolayı teşekkürlerimi arz etmek istiyorum. Konu olarak görmüş olduğunuz olumsuzlukların muhatabı yalnız bir kurum olmadığı ve bunu çoğul olarak düşünülmesi gektiğine inanıyorum. Eskipazar'ımıza yakın ilginizden başta Yüce Türk milletini temsil eden ve sizinde belirttiğiniz üzere Mithat Cemal Kuntay ile Arif Nihat Asya gibi değerli Türk büyüklerinin yazmış oldukları bayrak şiirlerinin ayrıca özel anlamı ve önemi olduğunu düşünüyor başkalarınında aynı kanaati taşıdıkları umudundayım. Selam ve Saygılarımla.
29/04/2014 15:57:32
Toplam: 2 | gösteriliyor: 1 - 2

DAHA ÖNCEKİ GÜNLÜK YAZILARIMDAN

Eki

29

2009

1593
Türkiye Gazeteciler Federasyonu 6. Olağan Genel Kurulu için geçen hafta sonu Ankara’daydım.  3 Nisan 2008’de Karabük’te yapılan Başkanlar Konsey toplantısında Karabük Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Gazeteciler...
BU HABERLERİ OKUDUNUZ MU?
ÇOK OKUNANLAR
 
3Nisan.com
SON YORUMLANANLAR
avatar SAYIN YETKİLİ KARABÜKDE HAVA ...
Karabük 2019 Yerel Seçim - 3 -
avatar Tam faşistsiniz. Merak ...
Yanlış yerde provokasyon
avatar mrb. kolay gelsin.kargo ile ...
Eskipazar'ın Kösüre Taşı
avatar Mütevazilikte tavan yapmış ...
En Kral Arkadaşım HBK
avatar Abi Merhaba, Hasan abinin ...
En Kral Arkadaşım HBK
 
cron