Atilla Karaarslan
GÜNLÜKSİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMKARABÜK HAVA KALİTESİFOTO-GALERİVİDEOŞÜKRÜ KARAARSLANKÜNYEİLETİŞİM

Karabük Postası Gazetesi 59. Yılı

Karabük Postası Gazetesi 59. Yılı


13.10.2014 - 13:33 2 - 1348

Karabük’te yayın yapan Karabük Postası Gazetesi 59. yıldönümünü kutluyor. Dile kolay tam 59 yıldır aralıksız yayın hayatına devam ediyor. Karabük’ün Washington Post’u, New York Times’ı dersem hiçte abartmış olmuyorum.

Kuruluş yıldönümü nedeniyle bugün Karabük Postası Gazetesi’ni ziyaret ettim. 59 yıllık gazetenin imtiyaz sahibi Tuncer Ersözlü’ye hayırlı olsun ve nice yıllar temennisinde bulundum.

Tuncer Ersözlü Karabük Gazeteciler Cemiyeti Kurucu ve Onursal Başkanı’dır. Allah uzun ömürler versin 73 yaşında dimdik ayakta ve gazetenin başında çalışmaya gündemi takip etmeye devam ediyor.

Karabük Postası Gazetesi bir okuldur, günümüze kadar yüzlerce çalışanı olmuştur. Bu satırlarda Karabük Postası Gazetesi’ni anlatmaya çalışmam çok zor, aslında bir “belgesel” yapılmalı gelecek kuşağa Anadolu’da ne zor şartlar altında basın camiasının çalıştığı anlatılmalıdır.

Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü’nü Asude Gökçen’in üstlendiği, Haber Müdürlüğü’nü Nurettin Acar kardeşimin yaptığı Halil Kızılyer’inde haber merkezinde nerdeyse 7/24 çalışan basın emekçilerini tebrik ediyor, Karabük Postası Gazetesi’ne nice yıllar diliyorum.Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

Toplam: | gösteriliyor:

DAHA ÖNCEKİ GÜNLÜK YAZILARIMDAN

Arl

30

2013

2183
image
Safranbolu'da 1798 yıllarında İzzet Mehmet Paşa tarafından bağışlanan ve 18 Haziran 1995 tarihinde çalınan kitaplar hâla aranıyor. Eşsiz tarihi eser niteliğinde olduğu için aralarında "paha...
BU HABERLERİ OKUDUNUZ MU?
ÇOK OKUNANLAR
 
3Nisan.com
SON YORUMLANANLAR
avatar Kenan Evren de ...
Yanlış yerde provokasyon
avatar Sahip çıkılmayan bütün ...
Orda bir köy var uzakta: GÜNEŞLİ
avatar bende kendimde farkına ...
Deprem olacağını rüyamda görüyorum
avatar dorgu kürt değiller. ...
Yanlış yerde provokasyon
 
cron