Atilla Karaarslan
GÜNLÜKSİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMKARABÜK HAVA KALİTESİFOTO-GALERİVİDEOŞÜKRÜ KARAARSLANKÜNYEİLETİŞİM

Havuzlu Bahçe18.01.2018 - 16:08 1 - 2743

Sosyal Medya hesabım Facebook'ta yaptığım canlı yayınların arşiv kayıtlarını buradan da izleyebilirsiniz.

Karabük Yenişehir Havuzlu Bahçe

MOBİL (CEP TELEFONUNDAN) İZLEYEMEYENLER İÇİN
FACEBOOK ADRESİYorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

avatar Fikret Gökçe
Sevgili Kardeşim, Değerli Dost.,

Havuzlu Bahçe çekimini izlerken duygulandım, gözlerim doldu.

O günleri yaşayan, Cumhuriyetin en büyük sanayi kuruluşunda üretim rekorları kırmak için yarışan insanların, yorgunluklarını giderdikleri, mutluluklarını paylaştıkları, dostluklarını pekiştirdikleri, sportif, sosyal ve eğitsel çalışmalar yaptıkları kulüpler, sinemalar, tenis kortları, lisan laboratuvarı, sosyal bina, fidanlık ve hele de Amasra DÇ. Kampı, Havuzlu Bahçe gibi kent düşmanlığının birer çirkinlik anıtı olarak yüreklerimizi yakıyor.

Yeni vizyona giren filmleriyle, konser ve tiyatro oyunlarıyla Balkanların ve Ortadoğu'nun en modern salonu olarak bilinen sinemamızda, koltuk planında çarpı işareti koyarak rezerve ettiği yerlerden giriş bileti alabilmek Yaşar Abi'nin ve Bahattin Abi'nin hoş görüsüyle ancak mümkün olurdu.

Merhum Osman ŞAHİN'in yönettiği Site Sinemasıyla rekabet içindeki sinemamızda, dönemin as solistlerinin konserlerinde ve ünlü tiyatroların oyunlarında bilet bulabilmek meseleydi.
70'li yıllarda Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın konserlerini bugün kaç kişi hatırlıyor acaba ? 1981 yılında ülkemize kazandırdığımız Türkiye'nin ilk zihinsel engelliler okuluna kaynak sağlamak amacıyla altı tiyatro grubunu Karabük'e getirmiştik.

Bunlardan Ankara Sanat Tiyatrosu 26 Kasım 1981'de Kavruk Ceyar'a Karşı adlı karşı oyunu sergilemişti Yenişehir sinemasında.

Kavruk rolündeki Savaş Yurttaş; "yıllar önce biz burada Cengiz Han'ın Bisikleti'ni oynamıştık, o zaman bu sahnenin önünde orkestra havuzu vardı, ne oldu Fikret" diye sormuştu.
Sahneyi büyütmek için kalasla kapattık diyememiştim.
Yazık ettiler, güzel, çağdaş ve modern kentimize...

15/03/2018 10:36:02
avatar Özcan özdal
Yapıldığı yıllarda TR de mütiş bir şehrin parçasıydı lisan labaratuarından yenişehir sinemasından havuzlu bahçesinden memurlar mühendisler külübünden bisiklet takımından örnek bir şehir iken bu durumlara düşürüldü Sebep olanların allah belasını versin üzgünüz çok üzgün
20/01/2018 01:08:31
Toplam: 2 | gösteriliyor: 1 - 2

Sub

12

2018

3432
image
Geçen hafta (7 Şubat 2018) perşembe günü, akşamüstü saat 19.00'a doğru telefonla arayan arkadaşım Afrin'de Karabüklü bir askerin şehit olduğunu söylediğinde inanmak istemedim. Safranbolulu olduğunu da...
BU HABERLERİ OKUDUNUZ MU?
ÇOK OKUNANLAR
 
3Nisan.com
SON YORUMLANANLAR
avatar Bu yazi Serdar ...
Uyan baba uyan!
avatar Toplumun bilinçlendirilmesi, toplum ...
Postacı yine Marzinc tebligatı getirdi ama...
avatar Atilla bey bu ...
Karabüklüler Marzinc'e HAYIR dedi
avatar Abi... Baba. Yarısıdır. ...
Babalar Günü Kutlu Olsun
 
cron