20.3 C
Karabük
22 Nisan Pazartesi 2024

KGC'den Vali'ye ziyaret

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrası yeni yönetim kurulunu seçen Karabük Gazeteciler Cemiyeti, Vali İzzettin Küçük’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret dolayısıyla bir açıklama yapan Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Karaarslan “Karabük Gazeteciler Cemiyetinin 11. Olağan Genel Kurulunu geçtiğimiz hafta gerçekleştirdik. Genel Kurul sonrası arkadaşlarımızla birlikte Yönetim Kurulu görev dağılımını yaptık. Bugün de sizleri ziyaret ederek yönetim kurulumuzu tanıştırmak istedik. Bunun haricinde geçtiğimiz hafta sonu ilimizde gerçekleşen bir takım eylemlerde herhangi bir olumsuzluğun yaşanmamış olması noktasında sizlerin idari anlamda göstermiş olduğunuz duyarlılığa ve emniyet teşkilatımızın sağduyulu yaklaşımından ötürü sizlere teşekkürlerimizi arz ediyoruz.” dedi.

Vali İzzettin Küçük de yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek “Karabük Gazeteciler Cemiyeti ilimizin önemli sivil toplum kuruluşlarından birisidir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğunuz genel kurul sonrası tekrar başkan seçilmeniz size olan teveccühü göstermektedir. Yeni yönetim kurulu üyelerinizle birlikte bundan sonraki çalışmalarınızda yine ilimizin güçlenmesi, ilerlemesi, ilimizin menfaatleri doğrultusunda yaptığınız çalışmaların aynen devam edeceğine inanıyorum. Son olan olaylarla ilgili ben her zaman şunu söylemişimdir; Karabük insanı aklıselim, sağduyu sahibi insanlardır. Onlar bir işi yaparken önce vicdanına danışır, bu çok önemlidir. Bu bizim en büyük şansımız. Tabi pek çok olumsuz olaylarda olabiliyor ama biz bunları barışla, huzurla atlatıyoruz. Bu ilin kökünde, mayasında bu güzel düşünceler vardır. Ben bu olaylar sırasında basınımızın aldığı müspet tutumu, olayların en iyi şekilde barış içinde çözülmesi noktasında aldığı pozisyondan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

1507

Facebook Yorumları

Son Haberler