15.6 C
Karabük
26 Haziran Çarşamba 2024

Karabük’ten sosyal medyayı sallayan kare…

14 Mayıs 2023’te yapılacak 28. dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve cumhurbaşkanlığı seçimine 10 gün kala Karabük’te çekilen bir kare sosyal medyanın odağına oturdu. Biri CHP’li biri Saadet Partili iki kadının seçim çalışmalarında el ele tutuştukları fotoğraf çok sayıda yorum aldı.

Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan ile Millet İttifakı’nın Adayı Kılıçdaroğlu’nun kozlarını paylaşacağı seçim öncesi meydanlar da renklenmeye başladı. Parti liderleri de gün içine birden fazla ilde miting düzenlemeye başladı. Parti çalışanları da çalışmalarını hızlandırdı.

PARTİ GÖREVLİLERİ DE YOĞUN MESAİ HARCIYOR

Karabük’te üyesi oldukları partilerin seçim çalışmalarına katılan iki kadının el ele fotoğrafları sosyal medyada hızla yayıldı. Fotoğrafın dikkat çekmesinin nedeni kadınlardan birinin Millet İttifakı bileşenlerinden Saadet Partisi’nin diğerinin ise CHP Gençlik Kollarına ait bir yeleği giymesinin dışında çalışmalara el ele katılması oldu.

KILIÇDAROĞLU 12 MAYIS’TA KARABÜK’TE

Kılıçdaroğlu’nun 12 Mayıs’ta bir miting düzenlemesi bekleniyor. Karabük’te en son Bahçeli 30 Nisan’da miting düzenleyerek seçmenlere seslenmişti.

Facebook Yorumları

AlıntıOdaTV

Son Haberler