18.8 C
Karabük
16 Temmuz Salı 2024

Muharrem İnce Karabük’te

Karabük’e gelen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin’in oğlu Cem Şahin’in AK Parti Karabük Milletvekili Adayı gösterilmesini eleştirdi.

İnce; “Duydum ki padişahlığı yeniden geri getirmişsiniz babadan oğula milletvekilliğini devretmişsiniz diye duydum öyle mi?” dedi.

Muharrem İnce ayrıca şunları söyledi;

“Duydum ki sizin burada bir Devlet Hastaneniz bile yok ama duydum ki padişahlığı yeniden geri getirmişsiniz babadan oğula milletvekilliğini devretmişsiniz diye duydum öyle mi? Bir de böyle Ankara’da İstanbul’da oturup seçim dönemi Karabük’e gelip seçilmek isteyenler var bak burada Karabüklü Muharrem var unutmayın Muharrem olsun çamurdan olsun. Muharremlerden zarar gelmez.”

MİTİNGDE GENÇLERİN ÇOĞUNLUKTA OLMASI
İNCE’NİN DE DİKKATİNİ ÇEKTİ

“Kırk yıldır meydanlardayım ilk kez bu kadar genç görüyorum bak hep şurası 30 yaş altı bu ülkenin kaderini siz değiştireceksiniz size güveniyorum. Bakın burası trol ordusu mu? O sandıkları patlatacağız” dedi.

Muharrem İnce miting sonrası Hürriyet Caddesinde partilileri ile birlikte yürüyüş yaptı ve Ankara’ya gitmek üzere yola çıktı.

Facebook Yorumları

Son Haberler