20.3 C
Karabük
22 Nisan Pazartesi 2024

MHP Karabük'te hedef %75 diyor

Bölgenin Gazetesi sahibi Ahmet Gölbek bugün gazetesindeki köşesinde ilginç tespitlerde bulundu. İşte Ahmet Gölbek’in Karabük’te seçim değerlendirmesi;

MHP’LİLERİN “YÜZDE 71.8 CİVARINDA SEYREDİYORUZ..”
SÖZÜ GERÇEKLEŞİRSE, BELEDİYE MECLİSİ NE OLUR ACABA..?
MHP’LİLER Karabük Merkezinde yapılacak olan BELEDİYE BAŞKANLIĞI Seçiminde oy oranlarını yüzde 71.8 olarak tahmin ediyorlar ve bu oranın kararsız oylarında katılımı ile yüzde 73 olduğu iddiasındalar.
MHP BU ORANLA DA YETİNMİYOR ANLAŞILAN.
KENDİLERİNE EN AZ YÜZDE 75 OY HEDEFİNİ KOYMUŞLAR..
Peki MHP beklediği yüzde 73 oyu alırsa, Karabük Belediye Meclis Üyeliği ne olur, Siyasi Partiler kaçar Belediye Meclis Üyesi çıkartabilirler ve bu durumda önem kazanıyor elbet.
Bu durum gerçekleşirse MHP SİLİP/SÜPÜRECEK demektir.
Dikkatimizi çeken bir konu,hemen her seçimden bir süre sonra “ELİM KIRILSAYDI DA OY VERMESEYDİM..” sözlerini çok duyarsınız bu nokta da Sayın RAFET VERGİLİ’YE OY VERMİŞ KİMSEDEN BU SÖZLERİ DUYMADIK BİZ..
Tam tersine “OY VERMEDİĞİME PİŞMANIM..” diyen çok oldu
Böyle söyleyen o kadar çok insana rastladık doğrusu..

AK PARTİ “SEÇİMİ BİZ ALACAĞIZ..”,
MHP “YÜZDE 71.8 ORANINDAYIZ..” DERKEN,
CHP “ İÇ KAVGA İLE MEŞGUL..”

AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın ÖMER AYAR bu Seçimlerden hayli umutlu olduklarını söylüyor ve “GENEL SEÇİMLERDE 44 BİN OY ALMIŞTIK, YİNE AYNI OYU ALACAĞIZ..” gibi görüşler dile getiriyor.
AK Parti içinde geniş bir kesim ise “FARKI KAPATIYORUZ. BAŞBAKANIN GELİŞİ İLE DAHA ÇOK TOPARLANMA OLACAK VE BU SEFER AVANTAJ BİZE GEÇECEK..” gibi bir tutumun içindeler.
MHP Kanadı çok umutlu ve çok etkin MHP’LİLER “BİZ ŞU ANDA KARABÜK MERKEZİNDE YÜZDE 71.8 GİBİ BİR ORANDAYIZ VE BU ORAN KISA SÜRE İÇİNDE YÜZDE 73 LERE ÇIKAR. HEDEFİMİZ İSE YÜZDE 75..” diyorlar.
YÜZDE 75 BÜYÜK BİR OY ORANI ELBET Kİ..
AK Partililer, MHP LİLER bunları söylerken, SP’LİLER çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar ve SAADET PARTİSİ kanadı alabileceğin en yüksek oyu alabilmek için cansiperane bir gayretin içindeler.
Bu SİYASİ PARTİLER, BU MİNVALDE ÇALIŞIYORLAR..
CHP’LİLER İSE İÇ KAVGA VE NİSAN AYI MÜCADELESİNDE.
“NİSAN AYINDA BEN İL BAŞKANI OLAYIM..” KAVGASINDA.

Yazının orjinalini okumak için tıklayınız

 

2570

Facebook Yorumları

Son Haberler