22.4 C
Karabük
24 Nisan Çarşamba 2024

Eskipazar'da cinayet

Karabük’ün Eskipazar ilçesinde, evlerinde henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından darp edilen yaşlı çiftten biri öldü, diğeri ağır yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Yeni Mahalle Mehmet Ali Şahin Caddesi’ndeki 4 katlı evlerinin birinci katında oturan ve ilçede Değirmenci Çolak olarak bilinen Rahmi Kayacuk (64) ve eşi Halime Kayacuk (63) çiftinden bir süre haber alamayan oğulları Yavuz Kayacuk, telefonla komşularını arayarak yardım istedi. Eve gelen komşuları kapının açılmaması üzerine durumu polise bildirdi.

Çilingir ve itfaiye yardımıyla eve giren polis ekipleri, çifti yerde kanlar içinde buldu. Sağlık ekipleri, Rahmi Kayacuk’un öldüğünü belirledi. Eşinin hemen yanında kanlar içinde yatan ağır yaralı Halime Kayacuk ise Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan incelemede, ellerinin arkadan bağlandığı, kafasında ve vücudunda birden fazla darp izi olduğu saptanan Rahmi Kayacuk’un cesedi, otopsi için Eskipazar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yaşlı çiftin bir süre önce keçilerine bakmak için iki Suriyeli çoban çalıştırmaya başladıkları, olaydan sonra evin yakınındaki müştemilatta kalan çobanların ortadan kaybolmasının şüpheleri bu yönde yoğunlaştırdığı öğrenildi.
 
Eskipazar Cumhuriyet Başsavcılığının olayla ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

 

1421

Facebook Yorumları

Son Haberler