11.8 C
Karabük
26 Şubat Pazartesi 2024

Şehidimizin kızı ve söyledikleri

Bu güzel kız şehit Polis Ahmet Çamur’un güzeller güzeli kızı. O duruşunu asaletini babasından almış. Öyle ki babasının ondan en sevdiği renk pembe kıyafetleri giyerek babasını uğurlamaya gelmiş.

Öyle gururlu bir kız ki; Ali Ağaoğlu’nun hangi oyuncak istiyorsun sorusuna babamı geri getirir mi cümlesi herkesi şok etmiş.

Boyundan büyük laflar ettiğini düşünenlere son lafı ben babamın kızıyım bebekle çocuklar oynar diyerek çıkışmış.

Hatta Trabzonlu iş adamları aileye Agaoğlu’ndan ev vermişler ve çocukların masraflarını karşılayacaklarını söylemişler o ne güzel bir eştir ki Şehidimizin eşi; “Onları siz ihtiyaçları olanlara verin şükür Ahmetim bize dünyanın en büyük serveti sevgisini bıraktı” demiş.

Sırf reklam uğruna şehitlerimizi kullananlara lanet olsun. Bu kız büyüyecek annesi gibi hakim ya da babası gibi emniyet görevlisi olacak.
Elbet işte o zaman bu gurur ve asaletle duran kızın karşısına geçip boyun eğeceksiniz. İnsallah işte o zaman idam cezası geri gelecek ve hakkınızda o kararı bu güzel kiz verecek.

Adı Ahmet Soyadı Çamur…

Eger ki unutursanız adını ne hakkı helal ne de duaları.

Dularımızla sizinleyiz Çamur Ailesi….

Not: Bu vicdan muhasebesi değildir. Paylaşmak yada paylaşmamak sizin elinizdedir.
Fakat her yaptığınız paylaşım çözüm surecine destek verenlere ve Hdpye oy verenlere bir ders niteligindedir. Gerisi Ahlaklarına ve şereflerine kalmış.

Oktay Bozkurt

 

1539

Facebook Yorumları

Son Haberler