20.4 C
Karabük
13 Haziran Perşembe 2024

Aylardır dediğim gibi: Cem Şahin de

Aylardır sosyal medyada Karabük #KarabüklüRektör İstiyor yazısı paylaştım ve nihayet dediğim gibi AKP bile “Karabüklü Rektör istediğini açıkladı.

AJANSLARDAN: AKP Karabük Genişletilmiş Mahalle Toplantısı gerçekleştirildi.

AKP Karabük Milletvekili Adayı Cem Şahin; 14 Mayıs’ta önemli bir seçim olduğunu, herkesin kapı kapı dolaşarak AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı hizmetleri anlatması gerektiğini söyledi.

Görev süresi dolacak olan Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ın yerine Karabüklü bir rektör atanmasının gönüllerinden geçtiğini açıklayan MKYK Üyesi ve Karabük Milletvekili Adayı Cem Şahin, Karabüklü birisinin görev alabileceğini belirtti.

1 Mayıs’ta müjde açıklanacak

“KARDEMİR’in 2002 yılındaki halini hatırlıyorsunuz değil mi, ne haldeydi?” diyen Şahin, “Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetimizin destekleriyle daha sonra hangi hale geldi. Şuan KARDEMİR Karabük’ün yüz akıdır. KARDEMİR ile ilgili çokça soruyla muhatap oluyorum. 1 Mayıs’a doğru bir takım müjdelerimiz olabilir. KARDEMİR bir takım tasarruflarda bulunur ve bu müjdeleri de açıklamak bize nasip olur” İfadelerine yer verdi.

Karabük Üniversitesi rektör seçimlerine de değinen Şahin, “Refik Bey’in (Rektör Prof. Dr. Refik Polat) yakın zamanda görev süresi sona eriyor. Kendisine Karabük’ümüze yapmış olduğu hizmetler nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum. Buradan bir beklentimi de dile getirmek istiyorum. Karabük Üniversitesine inşallah Karabüklü bir hemşehrimiz belki vazife alabilir” diye konuştu.

Facebook Yorumları

Son Haberler