30.5 C
Karabük
21 Haziran Cuma 2024

KGC Olağan Genel Kurul yapıldı

Karabük Gazeteciler Cemiyeti’nin Olağan Genel Kurulu yapıldı. Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda yapılan Genel Kurulda Divan Başkanlığına  Devrim Bayraktar  üyeliğe Hür Kalyoncu  ve Erdinç Dereli getirildi  Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Karaarslan yaptığı açılış konuşmasında,  Göreve geldiği günden bu yana üyelerin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirterek, “Cemiyetimizin bir lokali yok, bunun için  yoğun bir çalışma içindeyiz ve kısa sürede de üyelerimizi bir lokale kavuşturacağız. Üyelerimizin tekrar görev vermeleri halinde çalışmalarımız bir öncekinden daha kapsamlı olacaktır” dedi

Daha sonra yapılan açık oylama yeni yönetim Atilla Karaarslan, Metin Kaya, İsmail Özcan, Nurettin Acar,  Sadık Aslan, Hakan Tucer, Erdinç  Dereli şeklinde oluşurken, Denetim Kuruluna ise; Mustafa Özyurt, Fevzi Aydın ve Hür Kalyoncu  getirildi.

Tekrar Başkanlık görevine getirilen Atilla Karaaslan, yaptığı teşekkür konuşmasında, her zaman dik durduğunu, bu dik duruşundan taviz vermediğini ve kalemini satmadığını söyleyerek, “Beni yenden bu göreve layık görenlere teşekkür ederim” dedi.

 

2111

Facebook Yorumları

Son Haberler