30.5 C
Karabük
21 Haziran Cuma 2024

1 ayda 11 kilo verdi

Fazla kilolarınızdan kurtulmanın yolu artık yağları önce ısıtıp sonra eksi 10 dereceye düşüren vücudu şaşırtan tedavi yönteminden geçiyor.

Ameliyatsız tek seansta yağ hücrelerini yok eden yöntem Ultra Ice Lipo teknolojisi birçok kilo problemi yaşayan insanın hayatını değiştirdi.

77 yaşındaki Yaşar – Müzeyyen Ertuğrul çifti, şeker hastalığı nedeniyle aldıkları kiloları Ultra Ice Lipo yöntemiyle verdi. 4 ayda 13 kilo verip bel çevresinden 13 santim incelen çift, şeker hastalıklarının yok denecek kadar azaldığını söyledi.

Fazla Kilolar Şaşırtılarak Yok Ediliyor

Diyet yapılarak ya da kilo verilerek kurtulamayan bölgesel yağları hedef alan Ultra Ice Lipo, İtalya Ferere üniversitesinde Dr. Fabrizio ve ekibi tarafından yüzlerce hastaya uygulandı ve sonra Amerika ve Brezilya Dr. Kostas tarafından uygulanmaya başlandı. Mucizevi yöntemi Türkiye’ye getiren, Estetik uzmanı ve güzellik koçu Meltem Şarkışlalı, “Yağ aldırma operasyonlarına alternatif olan bu yöntem önce ısıtma sonra soğutma ile vücudu şaşırtıp, yağ hücrelerini tek seansta yok ederek vücuttan süreç içinde sağlıyor. Acısız, ağrısız ve ameliyatsız olarak uygulanan yöntem ortalama 1 ya da 2 saat sürüyor” şeklinde konuştu.

Şeker Hastalığı Yok Denecek Kadar Azaldı

Liposuction yaptırmadan göbek, basen, bacak içi, sırt bel çevresi bölgesine uygulanan bu yöntem; yağ hücrelerinin önce ısıtılıp, sonra eksi 10 dereceye kadar getirilerek vücut tarafından bloke edilmesini sağlıyor. Yan etkisi olmayan ve doktor kontrolünde uygulanan yöntem; kalp, diyabet ve tiroit hastalarında da başarılı sonuçlar veriyor. 77 yaşındaki Yaşar – Müzeyyen Ertuğrul çifti, şeker hastalığı nedeniyle aldıkları kiloları 4 ayda bu yöntemle 13 santim incelerek verdi. Ertuğrul çifti, daha rahat hareket ettiklerini, nefes alıp verişlerinin düzeldiğini ve şeker hastalıklarının yok denecek kadar azaldığını söyledi. Şeker hastalığından dolayı kilo veremediklerini, ayakkabılarını bile bağlamakta zorluk çektiklerini belirten Ertuğrul çifti, “Birçok zayıflama tekniği uyguladık, çeşitli Diyetler yaptık. Sonunda bu yöntemle zayıflayıp, inceldik. Çok mutluyuz” açıklamasında bulundu.

Doğum Sonrası Kiloları Kâbus Olmasın

Pek çok kadının kâbusu olan doğum sonrası kilolarda Ultra Ice lipo yöntemiyle giderilebiliyor. Ayten Kırca (43) 3 çocuk annesi, doğum sonrası oluşan kilolarını yaptığı hiçbir diyetle ve sporla veremedi. Özellikle göbek ve basen bölgesinde çok sert yağ dokusuna sahip olan Ayten Kırca, “Son çare olarak bu tedavi yöntemine teslim oldum. 1 Ayda 11 kilo verdim. 15 santim de inceldim. Sonuca inanamadım. Mutluluğumu ifade edemem” dedi.

Kaynak:(pembenar sitesi

 

1160

Facebook Yorumları

Son Haberler